خانه / درباره ما

درباره ما

پت پزشک در سال ۱۳۹۵، توسط گروهی از مجرب‌ترین دامپزشکان و دوستداران حیوانات تأسیس شده است. این مجموعه در نظر دارد تا با ارائه مطالب پایه، تخصصی و کاربردی در زمینه نگهداری و پرورش حیوانات به فرهنگ نگهداری صحیح و حمایت از حیوانات کمک نماید. همچنین مطالب این سایت برای دانشجویان و کلینیسین های دامپزشک بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

در کنار مطالب پیشگیری و درمان، پت پزشک بیشتر بر جنبه آموزش، مدیریت و اخبار مربوط به نگهداری حیوانات برای دارندگان حیوانات خانگی تأکید دارد. این مجموعه با ارتقاء سطح آگاهی دارندگان حیوانات خانگی توصیه بر مشاوره گرفتن از دامپزشکان مجرب در راستای حفظ سلامت حیوانات دارد. از همراهی شما عزیزان و دوستداران حیوانات بسیار خرسندیم و امیدواریم توسط این مجموعه بتوانید تمام اطلاعات موردنیاز برای مراقبت از حیوانات خود را کسب نمایید.

با تشکر فراوان،

تیم دامپزشکی پت پزشک

 • دکتر نیلوفر اجودی

  فارغ التحصیل از رشته دکترای دامپزشکی از دانشکده دامپزشکی شیراز و فعال در زمینه ترویج فرهنگ نگهداری صحیح از حیوانات و ارائه مشاوره مدیریتی مرتبط با تولیدات و فرآورده های دامی
 • علی اکبر مقنی

  بیش از ده سال تجربه نگهداری و پرورش انواع خزندگان و جوندگان خانگی و علاقه مند به حیوانات Exotic عضو نویسندگان پت پزشک
 • دکتر فرشته خلیقی

  فارغ التحصیل از رشته دکترای دامپزشکی از دانشکده دامپزشکی شیراز و فعال در زمینه ترویج فرهنگ نگهداری صحیح و ارائه مشاوره مدیریتی مرتبط با حیوانات خانگی
 • نهال سهیلی فر

  مترجم، مسلط به زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی هستم. علاقه من به حیوانات از زمانی شروع شد که با خوش شانسی توانستم از چند تا همستر مثل خانواده خودم نگهداری کنم و فهمیدم که حیوانات را بسیار دوست دارم. من سعی دارم با ترجمه مطالب آموزشی در مراقبت و ترویج فرهنگ نگهداری صحیح از حیوانات سهیم باشم.